Programma 16/17

Printversie programma 2016 – 2017

Jaarprogramma 2016-2017

 

Zaterdag 24 september 2016

Pianorecital

Roberto Guijarro

Programma:

Debussy Images (2nd Book) 1911
Brouillards
Feuilles mortes
La puerta del vino
Chopin First Ballade Op. 23 (1853)
Prokofiev 3rd Sonata (1907  – 1917)
Debussy Reflects dans l´eau (1901 – 1905)
Liszt Sonata B minor (1853)
Granados El Pelele (1913)

Biografie Roberto Guijarro

Website Roberto Guijarro

Zaterdag 22 oktober 2016

Barokmuziek

Lautenwerkensemble

Bernadeta Astari – sopraan
Isabel Favilla – recorder & voice flute
Panos Iliopoulos – klavecimbel
Giulio Quirici –  theorbe

Programma:

Georg Philipp Telemann – “Seele, lerne dich erkennen”
Georg Friedrich Händel – La Lucrezia
Georg Philipp Telemann – “Lauter Wonne, lauter Freude”
Georg Friedrich Händel – Cantata “Pensieri notturni di Filli”

Website Lautenwerk ensemble

Maandag 26 december 2016 Kerstmatinee

Coco Kerstcollectie

Coco Collectief

Sopranen:
Wendeline van Houten
Merlijn Runia
Jannelieke Schmidt
Nikki Treurniet
Ellen Valkenburg
Pianist: Maurice Lammerts van Bueren

Programma:

Kerstliederen van Brahms, Benjamin Britten, Chopin, Piazzolla, Debussy, e.a.

Biografie Coco Ensemble

Website Coco Collectief

Zaterdag 4 februari 2017

Dolci d Italia

Combattimento

Viool: Quirine van Hoek
Reijnier Reingoud
Altviool: Marjolein Dispa
Violoncello: Wouter Mijnders
Contrabas: Erik Olsman
Chitarrone: Sören Leupold
Clavecimbel: Pieter Dirksen
Hobo: Bram Kreeftmeijer

Programma:

Antonio Vivaldi (1678-1741): Concerto in C-groot, RV 114
Antonio Vivaldi:  Cellosonate in a-klein
Francesco Bonporti (1672-1747) uit La Pace op. 10 (1714): Invenzione  VII in D-groot
Francesco Durante (1684-1755): Concerto II in g-klein
Giovanni Battista Vitali (1632-1692) uit Sonate a 2-5 (1669): Sonata X in a-klein, „La Sassatelli“
Antonio Vivaldi: Concerto in D-groot, reconstructie Pieter Dirksen
Domenico Scarlatti (1685-1757): 2 Sonates in e-klein K. 233-233: Andante-Allegro

Website Combattimento

Zaterdag 18 maart 2017

Beethoven in een kilt

Atlantic Trio met Maarten Koningsberger

Bas Verheijden – piano
Janneke van Prooijen – viool
Ansfried Plat – cello
Maarten Koningsberger – bariton

Programma:

Beethoven: selectie uit Schotse volksliederen voor Zang en Pianotrio
Dvorak: Dumky Trio
Brahms: Volkslieder voor zang en piano
Brahms: Variaties op Hongaars thema uit Trio opus 87
Ravel: Chansons Grèques (bew. zang en pianotrio Verheijden)

Biografie Atlantic Trio

Website Atlantic Trio

Zondag 7 mei 2017 Matinee

Piazzolla y misterio

Grupo del Sur

Matías Pedrana – bandoneon
Anne-Marie van de Grint – viool
Paul Hagenaars – gitaar
Hetty Sponselee – piano
Marc van Rooij – contrabas

Programma:

La Camorra II – Astor Piazzolla
Segundo Movimiento – Maurice Ravel, arr. Marc van Rooij
Revirado – Astor Piazzolla
Nun komm’ der Heiden Heiland – J.S. Bach, arr. Marc van Rooij
Otoño Porteño – Astor Piazzolla
Romance del Diablo – Astor Piazzolla
Preludio – J.S. Bach / Marc van Rooij
Buenos Aires Hora Cero – Astor Piazzolla

Piazzolla y misterio inleiding 2016-2017

Biografie Grupo del Sur

Website Grupo del Sur